Windows 7 bus tikrai nemokami!

Windows 7 bus tikrai nemokami!

Microsoft’ui vis negana. Šiandien jie pratęsė Windows 7 RC raktus dar vieniems metams!

Jau galėjote nemokamai ir legaliai Windows 7 Beta naudotis visą pusmetį, nuo šiandien Windows 7 RC galėsite turėti dar 13 mėnesių NEMOKAMAI!

Aš Win 7 sėkmingai naudoju nuo 2008 lapkričio. Šiandien 7100 build’as veikia be mažiausių priekaištų, visai kaip Final OS. Jau yra visi man reikalingi 32 ir 64bit driveriai, pagaliau veikia Daemon Tools, ir dauguma kitų populiariausių programų. Net jei ir turi kažkokią senieną, kitą savaitę ją galėsite pasileisti Win XP emuliatoriureje pačiuose Win 7.

Windows 7 bus tikrai nemokami!

Pilnai veikianti, nauja ir puiki OS visiems metams nemokamai. Nuo kada Microsoft pasidarė tokie geri? Su Vista bandė paskutinius centus nusukti iš vartotojų, o šiandien dalina savo naujausią OS tiesiog šiaip nemokamai? :)

26 Komentarai

 1. Pakartok dar reikalavimus jos, nes speju neveiks ant mano senelio :/

 2. Na jei jau Deamon tools padare kad veiktu ir dar ta emuliatoriu sukure tai jau visai patraukliai atrodo ta Win 7.

  Atejo laikas parsipusti:)

 3. MS svetainėje yra reikalavimai, tik nepatariu diegti, jei: neturi bent 2 branduolių CPU, neturi bent 40GB laisvos particjos ir 2GB RAM.

  Pas mane ant lapio ir desktop:
  # 45.578 – Original'as – Intel T5250 1.5GHz stock / Asus X51RL / 2GB 800 RAM / X1100 / Windows 7
  # 14.414 – Original'as – Q6600 @ 3,6GHz / Noctua NH-U12P Core i7 / Gigabyte 965P-S3 / RAM 4GB @ 800Mhz CL5 / 4850 OC 1GB 800/1200 / Fatal1ty X-Fi + Sennheiser PC 350 / Razer Lycosa + DeathAdder + QcK+ MyM

  puikiai veikia. Tai yra žaidimai tiek pat FPS kiek XP turi arba net keliais daugiau. :)

 4. O naujų žinių apie Vista keitimą į Win7 nėra?

 5. Tai keis tik tiems, kas PC pirks su Vista prie Win 7 išleidimą.. ir to tikriausiai tik nuolaidą gaus..

 6. Duok linka is kur gauti ta koda..

 7. Oficialūs minimum reikalavimai

  • 1 GHz processor (32- or 64-bit)

  • 1 GB of RAM (32-bit); 2 GB of RAM (64-bit)

  • 16 GB of available disk space (32-bit); 20 GB of available disk space (64-bit)

  • DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

 8. na praktiškai išbandęs ne vieną kompą su vienu GB ramų ir septintais windowsais tai tikrai darbo sparta su IE, FF, Office paketu, skype ir panašiom programom yra gera :)

 9. nesupratau kas cia tokio kad ne final produkta duoda nemokamai? ar tu galvoji kad su Windows 7 (final) galesi nemokamai naudotis? negalesi, galesi tik RC versija metus naudoti. tuo labiau dar greiciausiai bus RC2

 10. Esmė tame, kad šiandieninis Win 7 build 7100 yra geresni nei visa Vista su SP2 kartu sudėjus. :D Šituos Win 7 galėsi naudoti visus metus free, o update vistiek parsiunčia pastoviai. Ir tie raktai tinka visoms versijoms. Tai yra aš su savo pirmu raktu nuo pirmos BETA iki dabar RC1 naudoju. :)

 11. Noreciau klausimeli sioki toki uzduoti ar jie daugiau valgo pc negu xp? Jei vienodai tai tada imsiu win7 :)

 12. Tuniekonematei

  Originalai, gal ir kvailas klausimas, bet ar visos programos, žaidimai ir kt. normaliai veikia ant Win 7? Jau senokai noriu juos išbandyt, bet nesinori keisti nieko nežinant. Dėkui.

 13. Vista SP2 dar nera isleistas oficialiai. tai tu beta versijai naudoji, bet negi tikrai tikiesi final versijai gauti? manai puse pasaulio microsoft apginkluotu nemokama pilna legalia Windows 7? nejuokink

 14. O gal MS susiprotėjo pasekt Linux keliu ir pinigus lupt iš savo verslo klientų, bei tokios PĮ kaip Office?

  Jau nebepirmas dalykas kurį jie duoda už dyka. Tarkim ir Writer. Tikrai geras įrankis ir davė visiem už dyka. Win7 irgi dabar už dyka dalina.

  Rimtai gal pamatę, kad Linux ima vis didesnę rinkos dalį sugalvojo parsiduot produktus daug pigiau ir išlaikyt vartotojus, bei atmušinėt Linux'a, bei Apple nuo savo pyrago dalies.

 15. "On Tuesday, May 5 (PST), the RC will be available to everyone via our Customer Preview Program. As with the Beta, the Windows 7 RC Customer Preview Program is a broad public program that offers the RC free to anyone who wants to download it. It will be available at least through June 30, 2009, with no limits on the number of downloads or product keys available."

 16. Tiesiog Microsoftas nori galiausiai isleisti tobula OS, leidzia visiem bandyti, pranesineti bugus, nuomones, vistiek pilnas ir oficialus release bus 2010, tai kas is to pasidziaugimo nemokama OS… Gali eit i parde an lapiu nusirasyt belekokios OS key ir naudotis nemokamai for a long time…

 17. Gali cracką parsiųsti, ar išvis išdaužęs langą diską pasivogti. :D Tik kai duoda nemokamai metams, tai vistiek yra nemokamai ir legaliai. :)

  Duoda todėl, kad visi žmonės pilnai nuo XP pereitų ant Win 7, tada jiems patiems nebereiks kurti programų XP ir rūpintis senomis OS… beto vistiek duoda su ta mintimi, kad čia tokia metų ilgumo demo, o poto vistiek turėsi nusipirkti.

 18. Nepraeis ne meru kaip windows7 nukrekins 90 kartu, jau dabar torentuose mėtose kaip nukrekinti windows 7 :D

 19. Neklaidink skaitytoj tokiomis antraštėmis. Nemokami, jie tik bandymo žiurkėms ir tai tik limituotą laiko tarpą, nenorėčiau tapti kažkokio microsoft bandymo žiurke, o jūs ?

 20. Tai ir nediek, viską būtina imti, ką tik duoda, o poto keiktis? :D

 21. platina ja tarp vartotoju,kad po metu jau pirktu ta os,o ne unlegal pumpuotusi ;)

 22. Nediegiau ir nesiruošiu to daryti. Vien mintis, kad padedu kompanijai, išnaudojančiai kiekvieną savo klientą, užsidirbti krūvas pinigų mane atbaido.

 23. Aš tai vistiek piratinius Win 7 Beta parsiųsčiau, dabar duoda legalius nemokamai, tai kam siųst piratinius, jei ir taip veltui duoda, svarbiausiai visiems ateinantiems metams su update ir viskuo.. :)

 24. reS or gytis

  sitie win 7 man naudoja kokiu ~100mb, kartais kaip ir xp, kartais daugiau uz xp bet narso greiciau, zaidimai eina panasiai (nu vista tai tikrai nevilko man zaidimu kaip windows7), tik kad as tuo metu turejau 7000 build o 7100 tikriausiai dar geriau eina reiks isirasyt ir tas gerai kad sita "rc" dual bootinas su xp (gali turet ir xp ir windows 7) o man vista tai istrindavo xp visada, todel ir jos nesirasiau

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>