xBox 360 VS PC: serijinis žudikas išaiškintas!

xBox 360 VS PC: serijinis žudikas išaiškintas!

Nesitikėjau, kad tokia diena išaus. Ypač tamsiose Microsoft laboratorijose, bet pasirodo, klydau! MS kūrėjų komanda išdrįso išbandyti savo baisųjį mutantą – Xbox Live + Windows Live viename. Deja, po žiaurios tragedijos jau per pirmąjį bandymą, kurioje žuvo visa x360 komanda, mes šio monstro daugiau niekada nebe išvysime… [Originalas braukia ašarą]

Microsoft vizija:

In the middle of a rumination on the lukewarm state of PC gaming, Sood divulges some details of a project Microsoft was working on “many many months ago” to let PC and Xbox users face off in games like Gears of War and Unreal Tournament, an effort that would’ve effectively bridged the gap between Xbox Live and Windows Live.

ir tragedijos raportas:

I’ve heard from reliable sources that during the development they brought together the best console gamers to play mediocre PC gamers at the same game… and guess what happened? They pitted console gamers with their “console” controller, against PC gamers with their keyboard and mouse.

The console players got destroyed every time. So much so that it would be embarrassing to the XBOX team in general had Microsoft launched this initiative. [gizmodo]

Iš tikro, nieko naujo ar keisto. Šimtą kartų kartojau. “Basically, you can train a n00b, but it will just be a trained n00b.”

xBox 360 VS PC: serijinis žudikas išaiškintas!

…o jūs vis netikėjote.

P.S. Sutapimas, prieš porą dienų pats gavau pirmosios iliustracijos monstrą – Razer Mamba Wireless Laser Gaming Mouse. Jei kiti žiurkėnai net neturi šansų, tai ką kalbėti apie šlubą xBox 360 krabą… oi, gamepad’ą.

xBox 360 VS PC: serijinis žudikas išaiškintas!

64 Komentarai

 1. xbox 360 komentuotojai grynai prarado amą… :D
  Arba tyla prieš audrą..?

 2. Čia jau buvo senai aišku :) Net su vienu asmeniu kalbėjom apie tai, tai jis nesutiko su manim ir tikino kad controleris pwnintu mausą ir klaviatūra :)

 3. Būna žmonių kurie tiki, kad iki pasaulio pabaigos liko metai ar Dievas visus išgelbės… būna ir xbox 360 fanatikų. :D

  Kaip gali toks crap box iš vis su kažkuo varžytis, kai PC pelė ta pati Mamba brangesnė už jų visą konsolę! Ką kalbėti apie vaizdo plokštes ir kita, kodėl PC net ir nėra ko lyginti šiandien grafikos, valdymo tikslumo, patogumo, online galimybių… nes čia kaip lyginti iPhone su DSLR foto kameros kokybe. Ne kiekvienas antrą įperka, dar mažiau moka naudotis, o dar dar mažiau žmonių jis iš vis realiai reikalingas. Su PC grynai tas pats, bet tuo ir skiriasi audio/video kokybė ir funkcionalumas.

 4. Edited. Biski ne taip suprates buvau :D Tai cia ir durnam aisku , kad keyboard ir mouse viasda pwnins ta kontroleri.

 5. Nereiktų net mambos šitam reikalui, pilnai pelės už 10lt užtektų :D Neįsivaizduoju, kaip įmanoma patogiai fps lošt su gamepadu.

 6. Sakyk originalai pardaves xboxa tapai jos salininku :) zaisdavai ir buvai patenkintas o db nekenti. esi vedmainis ;)

 7. Nejuokink, gerų daiktų žmonės neparduoda. Jei, iš tikro, x360 būtų toks geras (kaip pasakoja jo fan'ai), tai PC galėčiau parduoti, juk lapio per akis darbui pakaktų. :D

  Patys x360 fanai dažniau PC neįperka ar nemoka naudotis, dėl ko ir priversti su kitais peasant'ais vargti xBox Live, įsivaizduodami, kad ir jie gali kažką nušauti ant MW2…

  Aš kaip rašiau, x360, geriausiu atveju, tik gali būti priedas prie gaming PC. Deja, visi žaidimai (kur man įdomus) kartojasi su PC, tai nėra prasmės net laikyti x360 namuose, jei turi gaming PC. Per tuos metus nei vieno realiai išskirtinio x360 game ir neradau. Nebent konsolinį, kuris ant PS3 dabar veikia.

  Jei ką nors įdomaus Kinect pasiūlys, tai gal paimsiu su x360 S, bet, manau, kad vėl daugiau kampe gulės, nei bus naudojamas… Žodžiu, nebent dykai gal priglausiu kur rūsyje laikinai pagyventi su Kinect, jei MS pasiūlys… :D

 8. Pritariu uploaderiui ;)

  Nors ir teip varydavo ant xboxo biški ;D Loši Originalai dar ant ps3?

 9. Nu Originalai nelygink savo pc už 6k ir xboxo už 600 ;D

  Jei už tokią pačią kainą pc paimtum, tai anas gautų į vienus vartus :DD

  Dar loši su ps3 ar ir tą pardavei, nes nieko negirdėt? ;)

 10. Heavy Rain dabar bandau pereiti
  http://www.consoleshop.lt/playstation-3-aidimai/6
  bet nelabai sekasi po APB išleidimo.
  http://www.topzone.lt/apb-all-points-bulletin-vid

  Šiaip realiai tik GT5 laukiu, nes GT5 Prologue perėjau ir dabar nėra ten ką daugiau žaisti. Gal dar Red Dead pabandysiu iki vasaros galo, jei bus laiko.

 11. Nu jau kas ,bet FPS ir RTS žaidimų žanrams patogiausi ''įnagiai'' lieka pelė+klaviatūra.

  Prie Xbox 360 galima įsigyti pelę+klaviatūrą,tačiau,kas garbina Xbox'o gamepad'a ir sako,jog su juo taip pat patogu ar patogiau žaisti FPS/RTS….galima tik plačiai nusišypsoti :D

 12. Negali pelės naudoti žaidimuose ant x360 ar PS3, nes patys žaidimai nustatymuose neturi pelės palaikymo. TAŠKAS.

  Su PS3 gali naudoti klaviatūrą web naršymui ar panašiems dalykams. x360 tokios funkcijos iš vis neturi.

  Yra pirkti emuliatoriai, bet jie su pele emuliuoja gamepad'ą, o žaidimai ir toliau palaiko tik gamepad. Emuliatoriai dar nepatogiau, nei pats gamepad.

 13. "garbina Xbox’o gamepad’a ir sako,jog su juo taip pat patogu ar patogiau žaisti FPS/RTS….galima tik plačiai nusišypsoti :D"

  Tai nusisypsok. :D

  Pats prazaides kokius seserius/septynerius metus su pele ir klaviatura ir tau pasakysiu zmogeliuk, kai atsitiktinai gavau pabandyti PS3 saudykle. pirmas dvidesimt min, buvo keismazodziu ir nervu gadinimas, maniau niekad nepramoksiu su tuo joistiku zaist, bet kai praejo tas dvidesimt minuciu, tai tau pasakysiu MAN esmeniskai net patogiau ir maloniau su joystiku varyt. todel ir specialiai PS3 isigijau. :D gal kiek itakos turejo zilitonas su sega vaikysteje, kurie kure mano pasiauleziura, zaisti zaidimus del smagumo ir idomumo, o ne kiek man kadru rodys kompe ir kokia ahujiena grafika turi buti.

 14. Lengviau žaisti, bet lengviau tik prieš tokius pačius n00bus.. Padarytų žaidimą, kurio MP veiktų su x360, PS3 ir PC. Tai visi apsižliumbę prie konsolių sėdėtų, kad PC "tik čyteriai" kaip aimbot juos žudo. :D

 15. Nu tai kur tau tikslumas bus tas pats, kai pele turi didelę judesių amplitudę, o konsolėj tą turi padaryt su gamepad'o joystick'o max 2cm travel length.

 16. PC ir X360 žaidėjai jau seniai kartu gali lošt Shadowrun :)

 17. ddd,juokuti,vat su tokiais fan'atikais ir ginčijaus, kuriems ''geriau'' FPS žaist su gamepad'u,nei,kad su pele ir klaviatūra. Tu Unreal Tournament 3 pabandytum pažaist su Gamepad'u prieš PC žaidėją turintį klaviatūrą ir pelę,net prieš Noob'čiką PC žaidėją,naujoką pasikrautum malkų sausai. Jis reakcijos neturėdamas prieš kitus PC žaidėjus neatsiloštų,bet prieš tą Gamepad'o asą spėtų 10x greičiau ir su dideliu tikslumu kievieną kartą taikiklį nukreipti ant oponento. Tad nereikia čia skiest,kad gamepad'as gali būt patogesnis už K+P valdymą FPS/RTS žaidimuose. Aš gal ir tikiu,kad su Autoaim ''įdomu'' tau lošt FPS ant konsolės,bet koks tada malonumas ''taikytis'',kai už tave tai daro kompiuteris ?
  Sporto žaidimai,lenktynės-100% pritariu,kad patogiau ir tiksliau žaist su Gamepad'u,nei kad su K+P.
  Nusiperka PS3/XBOBX360 ir po to save ramina įtikinėdami,kad su gamepad'u dabar patogiau lošt FPS/RTS su Gamepad'u…patys sau meluoja ;)
  Microsoft tą pripažysta,o tu čia dar makaronus man ant ausų kabini.

 18. Tai, kad iseina pajunk pele ir klaviatura prie ps3 ir visi miktukai veik, isskyrus tos papildumus. Bent sitam video taip saka.

  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cmjCxwMsE7I&hl=en_US&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cmjCxwMsE7I&hl=en_US&fs=1&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

 19. Tamsta vartotojau as nesu fanatikas konsoliu, todel jums nieko neaiskinau, tik parasiau, kad man su joystiku DAUG patogiau ir maloniau zaisti zaidimus nei su pele ir klaviatura, as nerasiau, kad joystiqas daug geresnis saudyklems nei pele ir klaviatura.

  as uzsiminiau mano vaikyste sega ir zilitonas, gal del to jauciu didesni malonuma joystiqa turedamas rankoje… o gal ir del to, kad manes visiskai nedomina zaidimu MP, visada zaidziu tik SP…. saudykliu.

  "Nusiperka PS3/XBOBX360 ir po to save ramina įtikinėdami,kad su gamepad’u dabar patogiau lošt FPS/RTS su Gamepad’u…patys sau meluoja ;)"

  tai, kad tos konsoles centus kainuoja… :D nera reikalo saves itikineti, ka kiti pasakys, jei zaidi nesu pelyte ir klaviatura :D

 20. Tai va, UT padarė oficialų modą, bet tik vienam žaidimui.. Kol visi likę konsoliniai žaidimai neturės pelės nustatymų, tol niekaip nepažaisi su ja, nes pats žaidimas jos nepalaiko, nors prie konsolės ir gali prijungti USB priedus.

 21. ddd, :) , apie ką aš ir kalbu, aš nuoširdžiai netikiu žmonėmis kurie teigia,jog jiems Gamepad'as FPS/RTS žanre yra patogesnis už K+P, na bet jei tau patogiau,tai lai būna patogu.

  Į temą, tai jei dabar dalis PS3 vartotojų turės K+P prie UT3,likusieji su pultu neturės šansų prieš juos atsižaisti :
  šlubas šitoks mod'as

 22. Originalai kažkaip iškreiptai tu į viska žiuri.

  Isivaizduok: Didelis telikas, minksta sofa, isidrebi kaip nori, nereikia jokiu laidu, megaturbiniu peliu ir dar mega turbesniu klavieturu ar dar kokiu sudu. Isijungi ir zaidi.

  O ant PC. Isitaisai i ta kede, nei kur kojas numesti patogiau – susirieti ir zaidi. Ziuri i ta 22" monika itempias akis. Ir neduok dieve toliau nuo monitoriaus pasitrauksi, tai arba kokio pikselio nepamatysi savo uber duper grafikoje, arba neiskaitysi raidziu savo 2500×1400 rezoliucijoje ar neuzteks peles laido.

  As pats CSS zaidziu ant PC, kitus stengiuos ant konsoles. Visi kas klausia manes, koki kompa pirkti, jei nori zaisti… Sakau pirk konsole.

 23. Kokius Mini Ninjas gali lošti su konsole, bet reikia nepamiršti, kad vienodi žaidimai ir tas pats x360 bevielis gamepad ant PC yra…

  Multiplayer FPS lošti be ausinių, pelės…

  <embed src="http://www.youtube.com/v/898MBhYVYCY&hl=en_US&fs=1&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="495" height="340"></embed>

  Tiesiog neįdomu pačiam ir prieš tokius žaisti, kurie visiški žabalai akli, kurti, krc… čia pasityčiojimas iš CoD serijos, leisti konsolininkams žaisti MW2 ir kitus… Šiaip MP šaudyklių gadinimas kaip Battlefield su Bad Company serija, specialiai konsolėms ir tokiems žabalams, kurie ten bando nespalvotą "Šilelį" nuo sofos įžiūrėti, nes jiems minkščiau ant sofos gulėti… tai gameplay tokiems analogiškas padarytas, nuobodesnis už BF Heroes.

 24. xbox 360- zaidimams,pc -filmams,programoms…

 25. kakainas, tikrai neturi ką veikti ? gi čia ir rašo kad xbox360 žaidimai pasityčiojimai iš cod serijos. na o xbox kaip tik filmams o pc – žaidimams programoms

 26. Man įdomu būtų, jei analogiška eksperimentą padarytų su FIFA 10, ar kad ir NBA. Kas tuomet "rūkytų"?

 27. Cia gi pwnzor geek power, noober killah ff, gg, hl l33t power Originalas saudo! Pasitraukit nuo pakilimo tako konsoliniai kirminai ;D

 28. reiktu visu zanru tada imti zaidimus

 29. ZPat,tai ir taip aišku,kad su pultu patogiau žaisti FIFA10 ar NBA,bet ne FPS/RTS ar RPG. Prie PC galima nusipirkti pultą,o PS3/X360 klaviatūros ir pelės žaidimuose nepalaiko.

 30. Games for Windows reiškia, kad iš kart palaiko xBox 360 gamepad, kitus x360 bevielius ir USB priedus. Taip pat jei patinka PS3 gamepad ar kitos firmos, su PC žaidimu jį gali laisvai naudoti.

  Lenktynių žaidimuose nors ir Logitech G27 junk, kai x360 esi pririštas prie vienintelės Microsoft skrydžių barankos.

  Skrydžių simuliatoriams iš vis nėra priedų ant x360?

  PS3 dar privalumas, kad gali jungti tuos pačius Logitech ir dar daug priedų nuo PC, tik pelė žaidimuose yra išimtis. Turbūt lygiai dėl to pačio pranašumo, kad kiti ją pasijungę kaip čytai visus pwnintų akimirksniu kokiame Bad Company. Pats BC1 ant X360 žaisdavau, iš vis su niekuo neįmanoma rushinti, tik su LMG dar pasprayinti atsitūpus gali arba su sniperiu campinti, o assault rifle net nėra prasmės kai 30 šovinių apkaboje ir toks klišumas…

 31. Kas jau kas, bet Tu Originalai moki užsikalt pinigų iš tokių menkaverčių diskusijų.

  Tavo blogą jau skaitau gana nemažą laiką ir man sunku suprasti iš kur kyla ta ciniška neapykanta kai kurių produktų atžvilgiu. Nereikia būt psichologu, kad pastebėti kad kartoji tą patį per tą patį per visus savo įrašus ir komentarus, taip parodydamas, kad pats abejoji arba nori paveikti kitus žmones įtikėti Tavo nuomone. Jeigu akivaizdžiai AK geresnis, tai kam tada tai kiekvieną kartą reikia sakyti?

  Be to, kai kurių Tavo pasisakymų solidumas irgi kelia abejonių, ypač dėl "Call of Duty Modern Warfare 2". Kodėl sakai kad jis unplayable? Gal ir suprasčiau, bet tai ko gero pats populiariausias žaidimas visame Xbox Live; jį žaidžia milijonai žaidėjų iš viso pasaulio. Ir dar už tai moka. Moka už unplayable žaidimą.

  Ir dar vienas priekaištas, jeigu PC toks geras, kodėl su juo niekas nelošia? Kodėl dauguma pasuko į konsoles? Kodėl ten parduodama daugiausiai žaidimų? Kodėl net tokie žaidimai kaip Crysis ar Rage tapo labiau orientuoti į konsolių žaidėją?

  Tavo argumentai, kad Tau skauda akis nuo konsolių grafikos, o jų valdymas nėra pro lygio yra…na kaip čia pasakius. Netinkami. Nenoriu Tave įžeist, bet patikėk manim, čia visiem yra pochui Tau patinka ar ne. Nusileisk ant žemės.

  Tai tiek.

 32. Kodėl visas one.lt užkištas telefoninėmis foto? :D Tai šis klausimas atsako į tavo klausimą, kodėl visi žaidžia su konsolėmis, o ne PC, ar naudoja ne fotikus, bet kažkokius iškrypimus telefonuose. Paprasčiausiai avarage Jonas:
  1 neįpirktu dedikuoto daikto
  2 nesuprastų kam jam pirkti dešimt kart brangesnį dedikuotą daiktą
  3 net jį turėdamas nemokėtų naudotis.

  Iš ko sektų tokia mintis, kad galbūt telefonas yra patogesnis daryti foto, o gamepad net yra "patogesnis šaudyklėms".

  Savaime suprantama iš to pasijuoktų bet koks mėgėjas ar pro, todėl jie ir lošia su PC toliau laimingi. Jiems toliau kuriami mod'ai ir nauji games kaip APB.

  Na, ir tikrai paprastam n00bui bet kokioje srityje geriau pirkti jam skirtą daiktą, kuris dešimt kart pigesnis ir paprastesnis.

  Tuo pačiu, kas užsiima foto ir nori mokytis, perka DSLR. Kas galbūt lošia žaidimus 20 metų su PC, net nesupranta, kas ten sunkaus tame PC kitiems žmonėms. Ar kaip atsiranda tokių n00bų, kurie Windows sugeba sugadinti ar virusą pasigauti ir po to svaigsta apie Mac'us.

  Žodžiu, n00binti gali bet kas ir ant bet ko.. bet kai prieiname prie competitive žaidimų dalies, kaip ir visur pasimato, kas yra kas. Na, o prie šios dalies anksčiau ar vėliau visi prieis, nes n00binti visada greitai pabosta. Tik esmė, kad vieną kartą pradėjęs su x360, turbūt jau niekad neturėsi šansų varžytis su PC. Kaip būdamas triratukų čempionato nugalėtojas į dviračių varžybas vistiek nepateksi. Su konsole lygiai tas pats, gal patogu ten žaisti, bet su vienodais n00bais lošdamas, vienodai n00bindamas, tik degraduoji ir lauki dar paprastesnių games… Piktini visus Originalus iš vis vadindamasis žaidėju ar pasakodamas, kad MW2 žaidei ir dar killstreak surinkai.. :D

 33. Xbox 360 turi ir skrydžių valdikliyų (Saitek aviator) ir vairų ne vieną, microsoft vairas, logitech, mad catz vairas, nitro vairas ir Porsche 911 Turbo S Wheel kuris žymiai geresnis už tą G27, pasidomėk pirma o po to kledėk ;)

 34. Dar vienas fail papildo konsolių gretas. :D

  <embed src="http://www.youtube.com/v/cwxM11zYF2M&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1&quot; type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="490" height="385"></embed>

 35. Tarp mažų vaikų bus populiarus.

 36. koks geras daiktas net truksta zodziu :D

 37. Tas video,tai konkretus FAIL…

 38. Kodėl visi X360/PS3 lygina su 5-6tūkstančius litų kainuojančiu PC ? Taigi dabar pakanka ir ~1,5-2štukas kainuojančio PC,kad dabartines konsoles aplenktų tiek sparta,tiek technologijų naujumu . Taigi fiksuotus vidurius konsolės turi,esi pririštas prie tų pačių dalių/technologijų iki tol,kol pasirodys nauja konsolių karta.
  Su PC laisvai galima keisti komponentus,tik turėk tam lėšų, nes naujai pasirodžiusios techn. visad būna brangios.

 39. Konsolė grynai yra žaidimų aparatas masėms, todėl kuo pigesnis.. Kaip būdavo plastmasiniai automobiliai, kurių net nėra ko lyginti su normaliais.

  Ant PC net nedaro tokių šūdinų game, tiksliau net neleidžia tiek grafikos sumažinti pvz. ant MW2, kad būtų baisu kaip x360, nes PC filosofija kita. Su laiku perki naują PC ar upgradini ir žaidi geresnius žaidimus, o ne baisesnius su kiekviena diena. MW2 tikrai ŽYMIAI baisesnis už CoDWW x360 platformoje, vieni kvadratai net su 720p (WW dar normaliai atrodė ant 1080p).

  Lygiai tas pats su GTA4 ir poto GTA Episodes, kur PC užteko truputį spartesnio, kad žymiai daugiau sprogimų atlaikytų per misijas. xBox360 nieko neliko kaip sumažinti grafiką, rezą… ir to žmonės, namai krenta iš dangaus, kas dar ne taip žiauriai matėsi originaliame GTA4 ant x.

  Taip pat PC dėžė šiandien už kokius 2000lt laisvai veš naujus game žymiai geriau, gražiau, nei x360. Senus ypatingai gerai su aukščiausia grafika ir kitu, apie ką tik svajoti turint pigesnę konsolę. Iš to tas pagrindinis skirtumas, kad PC geresnė grafika, daugiau galimybių (kaip didesni serveriai MP), žymiai daugiau įvairių žaidimų nuo FPS, RTS iki RPG, kurių iš vis praktiškai nebūna ant konsolių be multiplatform produktų. Didelis priedų pasirinkimas ir didelis žaidimo nustatymų pasirinkimas, gali su viską nuo pelės iki Wiimote ant PC naudoti. Kuo daugiau galimybių, tuo sunkiau viską gerai padaryti ir tuo pačiu pačiam vartotojui susigaudyti, susiderinti savo pultus ar peles, nusipirkti reikiamą stuff nepermokant…

  Tam dauguma perka konsoles, nes jie neturi pinigų, nemoka naudotis PC ir net nežinotų kokį pirkti, kaip naudoti, kaip upgradinti, prižiūrėti programinę dalį ir t.t. Tik konsolės žiauriai apribotos. Kaip kas perka kokį apkarpytą Mac, vien dėl to, kad nemoka tuo pačiu Windows PC naudotis.

  Kas moka ar nori išmokti, žino už ką moka pinigus, tai toliau turi tą konsolę tik kaip priedą. Ar už jos sumą įsideda jau į turimą PC gerą VGA ir iš darbo PC gauna dar ir žaidimų aparatą.

 40. :D :D Ne bet tu totaliai nusišneki originalas :) Gal davai tegul palošia vietoje nulį realistiškumo turinčio MW2 kokį muštynių žaidimą, arba lenktynes ir pasižiūri kam geriau ir patogiau sekasi?? Negirdėjai tokio posakio, kad blogam šokėjui ir kiaušiniai trukdo? Vienam pultelis patogiau, kitam klava plius pelė. Šaudyklės nėra vieninteliai žaidimai ir tikrai ne pats populiariausias žanras…

  Man rodos „Microsoft“ tą projektą daro vien tam, kad žaidėjai kartu žaisti galėtų, o ne profesionalams olimpiadas rengti? ;) Įdiegti pataisą leidžiančią žaisti su klava ir pele per xbox'ą manau juokų darbas, o sąžiningumo siekiant, galima padaryti kad jos veiktų tik žaidžiant bendrą live.

  Dėl konsolė vs PC: jei jau žmogus konsolę turi, patikėk, kad ir PC turi, tik gal nemato prasmės investuoti į daiktą dėl vieno kito žaidimo, kai pasirodžius žaidimo tęsiniui, tas galingasis kompiuteris už 6 tūkst. jo jau nevilks. Tai kam įdėti 10 kartų daugiau pinigų į tai, kad matysi biški geresne rezoliucija jei nesi profesionalus geimeris, nedalyvauji olimpaidose ir neuždirbi iš to pinigų? Kai per TV žiūri nuo sofos vis vien pikselių nesimato, skirtingai nei su ultra-max rezoliucija prilipus prie pc ekrano :) Man rodos ir pats sutiksi, kad jei žaidimas įdomus, tai žaisi jį su belekokia grafika. Tokio dalyko kaip Quake 3 jokie šūdai MW2 nenurungė, pirmąjį Starcraftą visi dar bent 5 metus kals, kol antroji dalis įsibegės.

  BEJE, kodėl neturi tokios nuomonės kai kalbama apie iPhone? :D :D ar Apple kompus? Tipo visi durniai kas perka apple :) Gal jie tiesiog ne eiliniai n00bai, o nori kažko geresnio nei eilinė Marytė, o tu to nesupranti? :)

 41. Gal perskaityk pirma ar už tave išversiu, kad vidutiniai PC žaidėjai nepaliko šansų geriausiai x360 komandai, kad net gėda jiems pasidarė.. Tai sustačius tuos pačius eilinius PC žaidėjus prieš eilinius x360…

 42. Jei su tuo šautuvu kaip senais gerais ziliton laikais galėtum iškart į ekraną taikytis, tai kristų visi su pelėm ar joypadais nepriklausomai :D

 43. Tai jei lyginam lyginkim teisingai, 2005 metu pc už 1000lt ir 2005 metu xbox 360 už 1000lt, tas pc po metų jau pradėtų lagint ir nevilkt žaidimų, tai ką čia belygint.

 44. To Originalas, tu tikras kliedesys "ant PC nedaro šūdinų game'ų" ;DDD tu gal žalias? n tų PC žaidimų šlamštas, tiek PC, tiek konsolės jų turi krūvas. Beje dėl kvadratų, gal tu žiūri į ekraną metras atstumu? ;D juokas ima iš tavo nesąmonių, beje tu nepastebėjai, kad būtent pirmą ant konsolių daugiausiai žaidimų išeina tik po to ant PC? apart strateginių ir mmo ant PC daugiau nieko eksliuzyvinio ir nėra, nebent tu emu pasitelkęs tauški, kad ant PC daugiau žaidimų įvairesnių;DDD ir tu gal nepastebi, kad kiekvienais metais PC žaidimų pardavimas mažėja, so neišsigalvok to ko nėra.

 45. "Tam dauguma perka konsoles, nes jie neturi pinigų, nemoka naudotis PC ir net nežinotų kokį pirkti, kaip naudoti, kaip upgradinti, prižiūrėti programinę dalį ir t.t. Tik konsolės žiauriai apribotos. Kaip kas perka kokį apkarpytą Mac, vien dėl to, kad nemoka tuo pačiu Windows PC naudotis."

  O tu nemanai, kad tiesiog kai kuriem patogiau su konsole lost nei sedet akis ibrukes i pc? :) Ir nemanau, kad zmones perka konsoles, nes nezino kaip naudotis pc. Visi nuo kazko pradeda o poto tobuleja ir mokos is savo klaidu jei pagauna virusa ar dar kas nutinka, ar suupgreidina ne taip. O ko tu taip nusiteikes pries mac? ( Gal kas apsvies? ). Man tai realiai ner skirtumo ar mac ar paprastas pc, priklauso nuo zmogaus poreikiu. O tie zmones kur mano, kad mac geriau, nes virusu negaudo ( kaip kazkur cia rasei ), jie yra sutrykusio mastymo. Bet tikriausiai ir tu esi sutrykusio mastymo, jei nesuvoki, kad kiekvienas zmogus yra su savais poreikiais ir renkas, naudojas tuo, ko nori, kuo jam patinka, nuo ko gauna malonuma. Straipsniai tavo idomus. Tik matai, cia diskusijos nera. Cia labiau tavo nuomones brukimas, ir neklausimas, ir nenorejimas suprast kitu zmoniu ir ju poreikiu. Ir vienu ir kitu atveju, pagal tave – tu visad teisus. Neimk i galva cia ka pasakiau, as juk tik reiskiau savo nuomone :)

 46. Šiaip ant konsolių išeina daugiau žaidimų ir kartais geresnių ne todėl, kad konsolės ateitis, ar turi kažkokių pranašumų už Pc, o dėl to, kad ant konsolių piratavimo mąstai žymei mažesni. Tikiuos ta zinojot.

 47. Gal nueik į kokį metascore ir paskaičiuok, kiek žaidimų, iš tikro, išleista ir kiek ant konsolių gerų ar išskirtinių yra. Tai ten x360 su PS3 kartu sudėjus net dešimtosios PC titles nesieks abiejų grupių..

  Taip pat visi žino, kad xbox buvo šūdas, x360 tęsia jo garbę.. Jei ten dar turėjo įdomių games, tai buvo Nintendo ar PS. Dabar dar PS3 kelis pridėjo, bet vistiek PC kai juos kaupia jau kokią 15 metų, tai jokia ten 4 metų konsolė ir iš tolo fiziškai paprasčiausiai nesurinks tiek gerų games per kartais trumpesnį laiką. Ypač šiandien, kai žmonių skonis tik prastėja su muzika, filmais ir tuo pačius gam'ais. Tai daro arba gerą game arba masėms patinkantį, dėl ko dar rečiau su paskutiniais metais tie geri games iš vis išeina.

 48. Ką tau konsole padare sakyk Originale? :D Šiaip aš ir už PC, bet konsolės ir kartais gerai, kai norisi su draugais geriant alų sumesti kokį bokso mačą:)

 49. Tą patį pakartojai.. Kaip rašiau, gal daugumai žmonių su muiline fotografuoti patogiau, tai jiems geriau pirkti muilinę ir ją naudoti. Tuo pačiu tas nepadaro muilinės geresnės už profesionalų foto. Kaip ir konsolė gal patogesnė ir paprastesnė masėms, tai jie perka, jiems geriau, bet pačiam daiktui tas jokio pranašumo neduoda ar nepadaro geresniu už profesionalų daiktą.

 50. Apie tą patį shadowrun ir rašo, kur išėmė tą galimybę iš kart.

  "Once upon a time in 2007, there was a little-known game called Shadowrun, that let gamers on both Xbox 360 and PC destroy one another for sport. Such is the environment that Microsoft facilitated, but alas, it wasn't for long, as the moment Shadowrun flopped the cross-platform feature was dropped, though it resurfaced once or twice in third-party titles as the years shot by.

  Microsoft killed the project when it found that "mediocre" PC gamers could wipe the floors with the very best players on Xbox."

 51. Lukas, galvą išsiplauk, sakai xbox 360 filmam žiūrėt? :D Tai aš geriau dvd grotuvą pasiimčiau.

  Originalai, kam tu smerki tą xboxą, jei pats ten kokį zephyrą turėjai kuris perkaisdavo ir 90nm. Pasiimk Valhalla gi turi pinigų ir patestuok tada žaidimus IR PIRK ORGĄ HDMI kabelį ir tada žiūrėk žaidimų kokybę. Tik pridariu dėl rezoliucijų, nes dauguma žaidimų sukurta ant 720p, pats mw2 600p, bet jei turi kokį mažą monitorių tai viskas ok. Pats turiu 18,5 coliu ir xboxas rodys man tikrai gerą kokybę ant 1360×768 rezoliucijos.

 52. Jei aš lošiu ant FUll HD TV 1920×1080, nesveiki kvadratai to MW2, kaip nučiulpto 480p youtube video..

  Kas lošia ant nespalvoto Šilelio, tai jiems ir zeba ten VGA rezoliucija pliekti. Vistiek jie nieko ir nemato.

 53. originalai. pvz ant raugo neplaciaekranio TV ps3 rodo tikrai gera grafiką.na nezinau is kur pas tave kubeliai bet su belaidziais pulteseis zeba lost.is kur tu pas foto GTA4 konsoliu istraukei bet cia taip nera. net be HDMi viska zeba rodo nes ten nera toks tV xD bet rimtai patikekit.xbox 360 dar geresny vaizda rodo.

  o tu originalai sedi vienas savo chatoj, ir plieki nuo 50 cm max cia tolume nuo ekrano (kuris nesveikai kainavo,pelytes kuri prileista steroidu kad paskosi visa, ir dar pc uz 4k.is viso kokiu 6k ) ir plieki nesveika grafika.nezinau bet as nelyginu 500 is kuriu 150 gamepadas ir kabeliai visi.o xboxui 4metai ir jis dar veza visus naujausius zaidimus.palygink pc senus 2006m. o ysivaizduok jei jau butu mw2 tada kompai nieko neveztu ir niekas nesapnuotu xboxeriai pliektu susee :) ane ? o ps3 ta paty 2007 :) tad baik ardytis yrodinedamas kad xbox yra paskutinis sudas ir rodo kubelius.o ps3 taipogi geras daiktas. o del zaidimu pardavimu tai :

  konsolem geimu isleista netiek daug bet jie nupirkti,o PC geimu 10 kart daugiau bet nupirkta 1/20 .

 54. Kai tavo maža galva.. jei nedaeina, kad xBox 360 MW2 ir NEVEŽA! Niekas norėdamas NEGALĖTŲ LOŠTI. Nebent jis yra pusiau aklas arba žaidžia ant VGA rezo "Tauro" NESPALVOTO.. :D

 55. bet tu pavarai.kaip tai neveza? kodel viska tvarkoje veza grafika irgj normali as mw2 ant pc turiu viskas beveik tas pats tik pc kazkiek per slobnas neisveza.ant medium grafikos losiam.ir xbox 360 dar geresne grafika. prie pc pele ir klavietura dar pirkt reik o cia pultelis jau yra.o kenkimas zmogui, aplinkai? pagalvojai kad losdamas pc 5 kart daugiau gadini akis nei su konsole ?o kokia radijacijos zala zmogui? tau senatvej atsiliesps tai.Na tu turtingas tai ir perki galinga pc ir ekrana su pribumbasais.ir moki didziulius pinigus.tave reikia uzdaryti kambary ir palikti 1972 konsoles nespalvota lieva game ir neisleisti bei daugiau nieko neduoti apart valgyt.tai pradetum xbox 360,ps3 ir PC GARBINT! (kai isleistu) o ekranas lievas bet 42coliai.

 56. originalai seip nepyk.as ant taves nei stumiu nei ka. ir ant manes nepyk.

 57. Kai pažaisi ant normalaus PC, tada kitaip kalbėsi.. dabar kai turi ten akmens amžiaus Pentium 3 ir bando po to MW2 žaisti, pasakoja, kad ant "x360 geresnė grafika" :DDD

 58. tu nepyk bet turiu pc jis veza mw2 tvarkoje labai dideliu skirtumu nematau.beje originalas neparduotum x360 savo jei su juo nieko neveiki?

 59. Aš jį seniai jau pardavęs.. :D

 60. o ką dar gero turi?

 61. Nu as cia biski uzsivelines :( nepykit jei bus daug klaidu, rasau per su HDH (phouna…)

  Tiek vienas tiek kitas turi minusu, pats sedziu ant pc ir nezadu jo kei,st nes ji gali naudot viskm nuo a iki z, nuo darbo iki zaidimu…

  Konsoles paveza maza rezoliucija (vos 720p kalbant apie xbox), grafika atsilikusi, nepalaiko DX11. Del konsoliu kurejai negali sukurti grafiskai tobulesniu zaidimu, nes turi atsizvegti i visas platformas taip neleisdami isnaudoti visos AK grafikines galios. Sutinku grafika nera svarbiausias dalykas, kaip kazkas minejo be idomios istorijos zaidimas nebus vertas demesio, bet ka Jus pasirinktumet ar koki serious sam ar koki ,tarkim kad ir, crysis? Taigi grafika irgi itakoja zaidima… Skaiciau kad kazkam butu labai sunku pakelti savo sikna ir nueit iki pc, atseit ant sofos issidrebt geriau ir bla bla bla… Nesamone jei neugebi pc prisijunkt prie tv tai cia jau ne mano problemos zmogau, ir sakydamas ” Kai per TV žiūri nuo sofos visvien pikselių nesimato, skirtingai nei su ultra-max rezoliucija prilipus prie pc ekrano” nu del sito tu klysti matos dar ir kaip kur 720p kur 1080p ir dar ultra detalumas, beto tai gali pamatyti zedamas net i paprasta pc monitoriu ka jau kalbeti apie tv, kurio skersuo 2-3 kartus didesnis. Ka cia dar galeciau pridurti? Aaa… Aksesuarai, ant AK ju yra tikrai daugiau nuo tu jusu gamepad’u, vairu ir t.t. beto ju galima rast ir pigesniu ant nei xbox ar ps3. Jei jau pradejom apie kaina naujas parduotuvei xbox kainuoja apie 900lt, ps3 dar brangiau mazdaug 200, kadangi pc padeveto nepirksi butu teisinga vertinti pagal sia kaina, uz 1000 tikrai galima susirinkti visai nebloga pc. Del valdymo patogumo negaliu viena reiksmiskai sakyti kad geriau pele + klavetura, ant vienu geimu geriau su gamepad ant kitu su klavetura ir pele, bet manyciau optimaliausias sperimas yra pele + klavetura delto, kad gali zaisti daugiau skirtingo tipo zaidimu.

 62. Mano galva tai yra tiesiog skonio reikalas, kuris pasirinks xbox360 ar PC. Aisku PC yra daug geresnis negu x360 tarkim: Grafika , didesnis zaidimu pasirinkimas t.t

  xbox360 – gan senoka gelezis , grafika prastesne negu PC, bet vistiek kartais smagu atsisest y minksta sofa ir pataskyt koki smagu graju negu sedet prie pc.

 63. As irgi turejau PS3,pirkau del vaiku,atrode viskas ok,bet atsibodo visokie burtai su eboot,zaidymu rasymas i hdd,nauji neina,pastovios parkes,laiko gaisimas.Pultai,krovikliai,kamera,dar kruva daiktu.Pardaviau,pajungiau pc prie TV su HDMI,procas I3,VGA 430GT,grafika dar geresne,belaide klaviatura su pele,daug patogiau zaisti,vaikui pulteli usb,varo jis savo sonicus,nebenoriu daugiau konsoles

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>