Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Xiaomi pristatė naujausią savo konceptinį modelį – Xiaomi Mi Mix 5G, kurį galėsit įsigyti dar iki Kalėdų, jei buvot geri šiais metais arba turit atliekamus 3000 eur. Pats brangiausias Xiaomi telefonas, vienas brangiausių telefonų šiandienos rinkoje, bet nemažiau įspūdingas. Ir galbūt iš visų Galaxy Fold, Huawei Mate X yra arčiausiai ateities telefonų vizijos. Ar bent keistai Xiaomi pristatymas sutampa su Microsoft, Intel ir Nokia jau prieš dešimtmetį pirmą kart parodytomis ateities mobiliųjų idėjomis.

Naujausias Xiaomi Mi Mix 5G telefonas yra tiesiog visas ekranas. Jei tiksliai, 180% procentų priekinės dalies yra ekranas, kuris apsisuka aplink telefoną ir dar 80% dengia galinės aparato dalies. Pirmiausia tęsia kitų gamintojų idėjas, tai ekrano kraštai veikia kaip notification mini ekranėlis, juose sutalpinti programėlių mygtukai, todėl ekrane matai tik turinį, mygtukai neuždengia vaizdo, o apvertęs telefoną, gali naudoti pagrindę kamerą selfiams.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Štai naujovės prasideda, vos prijungus telefono kroviklį, kai visas telefonas kaip koks chameleonas nusidažo kaip viena didele akumuliatoriaus ikona, ir net su animacija tiesiog apsimeta dideliu akumuliatoriumi. Tokių programėlių ir efektų yra žymiai daugiau, ir galimybė telefono dizainus keisti kaip wallpapers, yra kažkas visiškai naujo. Ir turbūt galėtų būti super populiaru ir madinga ateityje, kai tik tokia technologija pasidarys labiau prieinama. Būtent primena senus Microsoft, Nokia ir Intel fantastinius video, kur buvo rodomi ateities telefonai ir apyrankės, kurios neturi dizaino, o tik wallpaperį arba animaciją per visą savo paviršių.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Jau galvojau, kad Xiaomi pagaliau aplenkė Nokia su kamera, bet pasirodo, naujausiasis Mi Mix 5G labiau tik prisivijo seną Nokia 808 pagal sensoriaus dydį. Aišku, reikia nepamiršti, kad Nokia telefonas dydžiu galėjo lygintis labiau su muilinių dydžio fotoaparatais, tai Xiaomi tokį pat sensorių sutalpino į išmaniojo plonumo aparatą, ir be jokio kameros atsikišimo! Žinoma, padidino rezoliuciją iki 108 Mpx ir naudoja dirbtinį intelektą kaip visi šiandieniniai Xiaomi. Dabar vaizdą gali pritraukti 10x be jokio kokybės praradimo arba pikselius sujungti į geresnės kokybės mažesnės rezoliucijos nuotrauką net blogiausioms fotografavimo sąlygoms kompensuoti.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Jei neužtektina panašumų su Nokia, tai MIUI 11 atrodo lyg Windows Phone 11.. Didžiulis šriftas ir menu ant juodo fono.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

App dizainas naudoja ne Android įprastus burgerių menu, bet būtent Microsoft idėją, kur app tęsiasi už ekrano, ir yra pasiekiamos tiesiog ekrano braukimu, o su Mi Mix 5 tiesiog apsivynioja visą telefono korpusą, ir gali braukti, gali tiesiog vartyti telefoną, kad pamatytum app dalį “už ekrano krašto”.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Su dėmesiu ekranui, kamerai ir UI paprastumui, bei ilgam akumuliatoriaus darbui. Nauji Xiaomi telefonai negali būti panašesni į visus Nokia Lumia, o MIUI 11 galėtų beveik vadintis Windows Phone 11.

Xiaomi Mi Mix Alpha 5G: ekranas yra telefonas / MIUI 11

Vienintelis skirtumas nuo Nokia ir net pačių kinų gaminamų aparatų, kad šis Xiaomi Mi Mix 5G, iš tikro, yra konceptinis telefonas. 3000 eur, tokio paprasčiausiai neįpirks net visi svarstę apie naująjį Mi Mix.. ir įsivaizdavę, kad Xiaomi negamina telefonų virš 1000$. Gera žinia ta, kad vos prieš tris metus Mi Mix 1 pirmasis pademonstravo fullscreen ekraną, kainavo beveik tūkstantį dolerį, o šiandien jau tokį naudoja net 100 eur Xiaomi Redmi modeliai! Manau, lygiai tas pats laukia Mi Mix 5G koncepto, kuris dabar sužavėjo savo idėja, o toliau jau tik laiko klausimas, atpiginti gamybą ir pritaikyti tokį ekraną kasdieniams modeliams. Iki to galima bus džiaugtis MIUI 11, kurią gaus esami Xiaomi modeliai pradedant naujausiais Mi 9T ir Mi 9T pro. Svarbiausia, šiandien jau prekyboje esantys ir nekainuojantys ne tik trijų tūkstančių, bet net trijų šimtų eurų!

1 Komentaras

  1. Justas Mikalauskas

    2007 įrašas ir video…
    http://www.topzone.lt/geras-poziuris-intels-next-gen-umpcs

    Būtent ką šiemet Xiaomi jau ruošiasi pirmą kart realiai pardavinėti.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>