Xiaomi Mijia 4K – pigiausia, geriausia 4K kamera už 66 Eur!

Xiaomi Mijia 4K  pigiausia, geriausia 4K kamera už 66 Eur!

Mano mėgiamiausia veiksmo kamera – Xiaomi Yi. Jau tris metus naudoju, pervažiuota su dviračiu, iškrito iš lėktuvo, ir vis dar veikia geriau nei dauguma naujų modelių! Svarbiausia kainavo ~60 eur, todėl ir naudoti buvo nebaisu kaip tikrą veiksmo kamerą. Šiandien Xiaomi pristato naują Mijia modelį su ekranėliu, 4K video, 200fps slow motion, o kainuoja naujas modelis kaip pirmoji kamera, tuos pačius 66 eurus! Pigiausia ir geriausia veiksmo kamera like ever!?

Xiaomi Mijia 4K  pigiausia, geriausia 4K kamera už 66 Eur!

Aš 4k video filmuoju retai, nes labai daug vietos po to užima bylos, bet turėti tokią galimybę niekada nemaišo. Štai ekranėlis kameroje yra pagrindinis feature, kuris sugundė atsinaujinti. Dabar nebūtina net jungti telefoną, visada galiu pažiūrėti ir idealiai nutaikyti kadrą pačios kameros ekrane. Taip pat 1080p režimas dabar palaiko elektroninį stabilizavimą, fish eye efekto panaikinimą, iki 100fps slow motion, o 720p net 200fps! ir Xiaomi dar žada didesnius skaičius po programinės dalies atnaujinimo. Kamera per pirmą mėnesį jau gavo du atnaujinimus, kurie žymiai pagerino video kokybę. Ir žinant Xiaomi, atnaujinimai ir naujos funkcijos vis dar išleidžiami originaliai Xiaomi Yi, trijų metų senumo kamerai!

Jau dabartinę Xiaomi Mijia 4k versija yra tiesiog malonumas naudoti, tiek per patį kameros touch ekraną, tiek telefono app. iPhone lygio naudotojo sąsajos dizainas.  Kai po to visų kitų gamintojų kamerų programėlės primena Nokia Symbian su begaliniais meniu… O Xiaomi, swipe, swipe į šoną, ir paprasta, patogu, kaip ir turėjo būti sugalvota nuo pradžių!

Dar patiko didelis akumuliatorius, kamera filmuoja net 2 valandas 4k rezoliucija, o 1080p dar ilgiau! Labai kokybiškas ir patogus dizainas. Geras mikrofonas, Xiaomi reklamuoja Mijia 4k kaip bendrai paprastą ir pigią, mažytę 4K kamerą, nebūtinai tik sporto ir veiksmo video filmuoti. Gearbest jau dabar siūlo waterproof korpusą, 3 ašių gimbal, ir nauji trečių šalių priedai atsiranda kas savaitę, bet man patinka kamerą tiesiog prisukti prie paprasto tripodo su integruotu 1/4 sriegiu arba turimų GoPro montavimų. Galiausiai, 30 pirmų užsakymų Gearbest duoda kodą: BlackFridayCA14 su kurio Xiaomi Mijia 4k kainuoja tik $79 ~66 eurus!

5 Komentarai

 1. Po tavo apžvalgos pakele kainas :D

 2. Justas Mikalauskas

  Visada kainavo $100, o čia tik buvo limited offer $79 apžvalgai.
  “Valid for first 30 orders only!”

  Ir taip, būna dar pabrangsta populiariausi produktai. Originali Xiaomi Yi pabrango, kai išpopuliarėjo, ir kai sutvarkė software, jau +$10~15 kainavo vasaros pabaigoje.

 3. kokia pigesne pasiulyk

 4. Justai, kuri geresnė: šita ar Sjcam SJ7 ?

 5. Justas Mikalauskas

  Aišku, kad Xiaomi.
  O pigiau galima su bulve filmuoti, jei 60 eur už KAMERĄ per brangu.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>