Xiaomi Pocofone F1 – geriausia kamera pigiame telefone?

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Šiais laikais jau nestebina pigūs telefonai, kurie viskuo prilygsta brangiausiems modeliams, o Xiaomi giriasi, kad jų Pocofone F1 už 300 eurų yra iš vis yra premium telefonų žudikas. Aš net netikrinsiu spartos, akumuliatoriaus darbo laiko, nes pilnas youtube, kaip Poco triuškina Samsung S9 ir net iPhone X šitose varžybose. Štai kamera yra įdomiausia dalis, kuri ir nuspręs, ar tikrai nauji kiniški telefonai siūlo viską tą patį už ketvirtadalį įprastų top modelių kainos?

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone? Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Poco F1 jau naudoju apie mėnesį, ir netgi dauguma paskutinių foto ir video praeituose įrašuose buvo padaryti būtent šiuo telefonu. Nežinau, ar net pastebėjot skirtumą Poco nuo įprastos 3000 eur Sony A7s kameros. Tai aš nusinešiau visą savo kameros krepštį į Gameon, ir pradėjau fotkinti su Poco, pažiūrėjau, visai gerai sekasi. Sugalvojau, padaryti challange, ar galiu palikti krepšį, ir visą parodą užfiksuoti tik su telefonu.

Apie lauke darytas foto ir su geru apšvietimu nebuvo net klausimo, bet kaip seksis sudėtingose situacijose, ypač vakare filmuoti koncertą ir panašias vietas? Pažiūrėkite patys. Pora pavyzdžių iš net fotoaparatui sudėtingos situacijos, kur Poco susidorojo tiesiog magiškai!

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone? Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Tiksliau, ne magiškai, o automatiškai su dirbtiniu intelektu. Pagrindinis nuotraukų kokybė šuolis yra ne kažkokia ypatinga ar brangi kameros hardware, o tiesiog labai gera programinė įranga, kuri automatiškia nustato sceną, apšvietimą, ir parenka idealius nustatymus. Kartais geriau, nei net man pavykdavo rankiniu režimu viską nustatyti fotografuojant su kokia Nokia Lumia.

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone? Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Visos foto padarytos auto režime, ir dirbtinis intelektas tiesiog skaito mano mintis. Visose foto ne tik kameros parametrai, bet net post processing, spalvų korekcija atlikta idelaiai. Fotografai tuoj neturės darbo? Ypač kai pažiūri portrait režimą, kur dirbtinis intelektas ne tik parenka nustatymus, bet sukuria švelnaus fono efektą, kuris išryškina fotografuojamą objektą. Vėl tikrai labai sunku pasakyti, kad abi foto padarytos, ne su brangia kamera, o paprasčiausiu telefonu, kuris dar kainuoja pigiau nei ne tik premium modeliai, bet iš vis bet kokia normali muilinė…

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone? Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Ir tas, manau, geriausiai apibendrina rezultatus. Štai ir turime telefoną, kuris laisvai gali pakeisti pigią kamerą daugumai namų naudotojų!

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone? Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Jau nekalbu apie telefonus, kur bulvės geriau fotografuodavo už Android modelius.. ir pokšt, kinietiškas, biudžetinis modelis už mažiau nei 300 eur šiemet daro visiškus stebuklus!

Xiaomi Pocofone F1  geriausia kamera pigiame telefone?

Netgi filmuoja 4K ir turi video stabilizavimą kaip naujausia GoPro Hero 7, bet vėl kainuoja pigiau už tą pačią action kamerą!

Čia jau visai skamba kaip Kalėdų stebuklas, bet būtent toks yra Xiaomi tikslas su pirmu telefonu, skirtu vakarų rinkai. Sukurti premium telefoną ir pardavinėti už biudžetinio Redmi kaina, kad net visi buvę “premium už pusę kainos” (pvz.: OnePlus) tiesiog neturėtų šansų konkuruoti. Xiaomi įprastai rekomenduojama Xiaomi Poco F1 kaina Europai 320 eur, bet jei paskubėsit, Black Friday akcija Poco F1 128GB275 eurus! Kosmosas!

Akcija galioja dvi dienas nuo šio įrašo paskelbimo datos. Pasirinkus Priority Line siuntimą, telefono siuntimas BE MUITŲ visoje Europos sąjungoje per dvi savaites.

9 Komentarai

 1. Del ‘BE MUITŲ’ – gearbest puslapyje apie tai nieko nerandu..

  • Justas Mikalauskas

   Aš pats iš gearbest pirkau Poco F1.
   Priority line siuntė į Vokietijos warehouse ir tada į Lietuvą per Omniva paštomatą atėjo.
   2 savaites užtruko, ir nėra muitų EU, nes iš Vokietijos siuntinys.

 2. kaip uz 300 eur tai ok, bet kad kamera jo gera, tai nereikia cia rasineti nesamoniu. Palyginus koki samsung S X, huawei ar pixel, tai cia ne kamera (ypac prie prasto apsvietimo), bet kai nemates geresniu foto, tau tik atrodo kad wov. Beja ir OIS nera.

 3. Justas Mikalauskas

  Nu, nesąmonė ta kamera, jei neprirašo telefono pavadinimo ir kainos, tik tada žmonės nubalsuoja kaip geriausią kamerą, geriau už iPhone ir Samsung iš kart. :D

 4. tu pats pasiziurek, testus daro prie normalaus apsvietimo. Prie normalaus apsvietimo net ir OP kameros geros, bet tik prastas apsvietimas arba naktis ir pizdec, ypac, jei dar koks judantis daigtas fotkinamas….. Gyvenant LT manau labai aktualu foto kokybe prie prasto apsvietimo.

 5. Justas Mikalauskas

  Šiaip kaip tik šią savaitę pridėjo super low light update, kur kaip pixel feature visiškai naktį fotkinti.

  Taip 960 fps 1080p video.

 6. googles Night Sight geras tik tuo momentu, kai objektas nejuda. Ir software ne visagalis, bent siam momentui.

  Taigi, jei reikia geros kameros, kolkas visi kienieciai “pavesyje”

 7. Kamon, Pocophone tiesiog yra dumbdownintas Xiaomi MI8 ragelis, su gera reklama vakarų rinkai. Nesakau, kad pirkti niekada ir niekam jo nebverta tiesiog.. jau geriau MI8.

 8. Nežinau kaip kitiems, bet man tiek vidutinių, tiek pigių telefonų kameros atrodo prastos. Niekas nedės kokybės už nedidelius pinigus. Aišku, kai kam ir su tokiom kamerom užtenka foto kokybės.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>