Xiaomi Redmi Note 4: kinai išjuokė mano LG G5 telefoną

Xiaomi Redmi Note 4: kinai išjuokė mano LG G5 telefoną

Su dviračiu pervažiavau savo Xperia Z3. Tikriausiai, labiau jau atsikratyti priežasties ieškojau, nei netyčia išmečiau telefoną. Nusipirkau naują LG G5, labai jau patraukli kaina kaip premium telefono, bet kinai atsiuntė išbandyti Xiaomi Redmi Note 4. Sako, padarys tą tavo LG G5 be vargo. Tai paėmiau Note 4 išbandyti ir palyginti.

Vis dėl to LG G5 nepakeičiau kinišku modeliu, bet tik todėl, kad man gera kamera kišenėje svarbiau už patį telefoną. Tai dabar atmeskim kamerą, ir Xiaomi Note 4 visais likusiais aspektais nuosį šluosto premium lygos big name Android smartphonui! Kinas naudoja geresnes/brangesnes medžiagas, akumuliatoriaus darbo laikas tiesiog stebuklingas pagal LG G5 (ir visų Galaxy S7, iPhone) standartus! Ekranas labai panašios kokybės, kaip spartos ar Android software skirtumo nemačiau tarp dviejų telefonų jokio. Tik Xiaomi Android versija atrodo truputį gražiau, ir jaučiasi labiau išbaigta, nes kinai jau nuo senovės paprastiną Androidą, kai LG ir Samsung į minilistinio dizaino mados traukinį tik pradeda vytis.

P.S. Dabar Australijoje man galit pavydėti ne tik 27′ laipsnių vasariško oro, bet kinų siuntinius čia gaunu per 2-3 dienas! Ir jokios muitinės! Kaip supratau, čia siuntiniai neapmokestinami iki viso $1000! Na, o Xiaomi Redmi Note 4 su Cyber Monday akcija dabar vos $179 (įprastai buvo $218 dar pradedant filmuoti video). Dar rinkčiausi Grey/Juodą modelį, nes baltas kažkaip labai primena senovę kaip Galaxy S2.

5 Komentarai

 1. Bangood 64GB grey ir pigiau $175.

 2. Prasta apžvalga sakyčiau.

  paprastuoju budu ziurint Antutu

  LG G5 ~135k

  Xiaomi ~88k

  daugiau ten nėra ką ir sakyti

 3. Verta pirkti LG G5?Nes db turiu oneplus one ir noriu naujo telefono, o tarp variantu yra kaip tik lg g5

 4. Redmi note 3 pro prime tiek kamera geresne tiek procesorius SP 650 su mtk lyginant pats pirkau pries pusmeti uz 160€ is ali. Yra dabar redmi 4,yra 4a varguoliu versija bet kaina juokinga apie 85 eurai

 5. Xiaomi useris

  Pats naudoju Xiaomi Note 3 Pro. Baterija laiko 3-4 dienas naudojantis vidutiniškai. Kas atrodė kaip stebuklas iš po Samsung Note serijos. Išvada tokia, kad niekados gyvenime nebepirksiu Samsung ar kokio kito garsaus brando telefono. Pinigų švaistymas į orą.
  P.S: Xiaomi Note 3 ir Note 4 galima ir Lietuvoje nusipirkti padoriomis kainomis su 2 metų garantija :) Note 3 mačiau yra po 189eur, Note 4 – 199eur.

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>