Yamaha XJ6 motociklas – antra dalis

Yamaha XJ6 motociklas – antra dalis

Pirmoje Yamaha XJ6 apžvalgos dalyje daugiausiai kalbėjom apie techninę motociklo pusę. Štai antrą dalį užtenka tiesiog pažiūrėti…

Tiesa, filmuke matome modifikuotą XJ6, pakeisti veidrodėliai, vairas, su gamykliniu tiesiog nebūtų įmanoma pro tokius tarpelius pralįsti.

Dar pastebėjot, kad net Brazilijoje žmonės važinėja žymiai geresniais automobiliais, nei runkelių šventojoje žemėje? Gal pats laikas susimąstyti?

47 Komentarai

 1. Nekenčiu tokių nardytojų. Vis norisi dureles atidaryti, kad išsitėkštų, bet mašinos gaila.

  • Prie klaviaturos tik gudrus aiskinti

   • Taip pat važinėdami gali patys nuskint ar įsirėžt į mašiną.

   • Automobilis tesiog aplenke kliuti, o tas motociklo vairuotojas visiskas debilas, kad nenumate masinos veiksmu ir lenda lenkti, kai net dviguba istisine yra. Toki “baikerista” reiktu gerai suspardyt.

   • Jis turėjo apsidairyti, parodyti posūkį prieš persirikiuodamas, dabar staiga užkirto, kad moto vairuotojui teko net išvažiuoti į priešingą eismo juostą.

    Aišku, tas iš vis psichas, pjūklą vežiojasi kai kokiam siaubo filme. :D Taip pat pats važiavo akloje zonoje, mokėtų vairuoti, nereiktų pjūklo vežiotis. Su moto turi ne tik pats žiūrėti, kur važiuoji, bet dar visus aplink matyti, kad iš tolo matytum tokius auto dibilus, pats važiuotum prieš auto matomas…

    • Motociklinkai kurie vazineja protingai, niekam nemaiso ir nekelia jokio bereikalingo surmulio. O tie kur suda mala tai tiem labiausiai ir maisosi masinos… Paciam teko vazineti su moto ir protingai vazinejant, tokiu debilisku situaciju neatsiranda.

     Jei kiekvienas dabar veziotusi iranki zudimo, nes pasimaise, tai kas desis keliuose…

    • Aš čia matau vieną eismo juostą. Nelabai suprantu, kur čia tas vairuotojas rikiavosi.

 2. emigruok blet jau jau taip blogai čia

 3. Va kai reikia begius metyti, o ne ant pridusimo ribos, kaip pirmam video :D Galejo kristi, tie kamikadzes

 4. Tai kai vaziuoji su antru golfu, tai pavydas ir ima kad zmogus kaip su dviraciu per pikus lenkia masinas.. ar jis kliudo ka, ar ka daro, nesuprantu, ant kiek balamutu reikia but kad noret duris atidaryt.. Tokie dalbajobai paskui lieka nuspardytais veidrodeliais :D

 5. arnai, tu tiesiog nepalik jiem vietos pravaziuoti, as taip darua, nes mane irgi uzknisa jie, jauciasi kazkokie privilegijuoti, kad gali vaziuoti ant juostos. Ir nuolatos pazeidzia KET, vaziuodami nei 1 nei 2 juostoje.

  • Neusprantu ko jūs čia nervinatės.
   Nu stovi kamšty, tai sunku praleist motociklą?
   Kažkokie kompleksai ar kas?

   Aišku idiotų su motociklais netrūksta, kaip ir su mašinoms.

   P.S. su motociklu nevažinėju, A kategorijos neturiu.

 6. Kaip suprast ”susimąstyti” tipo pradėt keliu metų senumo mašinas pirkt?

 7. Jeigu jis turi donoro kortelę tai jis nuostabus!

  • Jūs auto vairuotojai donoro korteles įsigykit , kai per 12h 4 prisiplojo . Pirkai auto , žinojai kad sėdėsi kamščiuose šikną suraukęs tai užsileisk muziką ir tylėk !

   • Ne apie sėdėjimą kamščiuose, o apie tai, kad į tavo auto toks sugalvos įsirėžt. Po to aiškinkis su tokiu :]

 8. Šiaip jis jau žilas senukas, kokie +50. :D

 9. Jo runkeliai, uzteks pinigus kojnese laikyti, davai visi mars i salonus pirkti nauju masinu !!

 10. Tai, kad ne tik auto geresni Brazilijoje, bet ir keliai lediniai lyginant su Lietuvos :)

  • senis šaltis

   Kiek važiavo nepastebėjau ten nei vienos duobelės. Kaip, kad pas mus Mikalauskas visuose duobėse ant gatvių mato susodintus runkelius: “nei runkelių šventojoje žemėje”. Pradedu stebėtis, ką toks intelektas veikia Lietuvoje ir dar lietuviškom raidėm rašo. Mikalauskai, tai nenoras įžeisti. Kultūra prasideda nuo kiekvieno savęs. Pagarbiai.

 11. nevykelis pats su triperiu vazineja ir dar aiskina kazka :)

 12. Motociklistai pamiršta VISI netgi.. jog KET teigia, kad reikia laikytis dešiniojo krašto važiuojamosios dalies jeigu ruošies sukti į kaire tuomet pasislenki kairiau ir aišku suki.. bet jūs tai viduriu varot šaunuoliai ypač nervina kai dviese vienas šalia kito ir specialiai neleidžia aplenkt nors velkas tokius dalykus irgi kiek žinau KET draudžia

 13. Ka galiu pastebėti tai pas mus baikerių kultūros tikrai nėra.. Visi lekia, skuba keto nesilaiko.

 14. Moto kolona tai ne kai du motokciklai vienas paskui kitą važiuoja. Taip panašu kad varguoliai visdėlto sėda ant žirgų ir pažeidinėja įstatymus, o ne su automobiliais važinėja. Kalbu apie proto varguolius, kurie tikrai nesilaiko eismo taisyklių, ir mocu mieste lekia ne 50 ir ne 100 būna. O kadangi spaudžia reiškias negerbia kitų ir rizikuoja kitų sveikata. Tuo labiau kad savo sveikatos nesaugo, kodėl turiu aš saugoti neatidarydamas durų.

  Tik pamatau XJ6 Yamaha lietuvoj, durys will be open. Justas be carefull. :D

 15. Isimylejau sita motocikla.

 16. Man tai jus vienodi varguoliai, tiek motociklistai tiek automobilistai – visi vienodai pazeidinejat keliu eismo taisykles – daznai sedziu keleivio puseje ir tenka tiek prisiziuret.. nesneku kai jau su dviraciu vazineju. Agresija keliuose kaip ir kasdieniam gyvenime tai varguoliu bibilija – kuo smarkiau nekest ir kitiems maisyt – tuo geriau jautiesi.

 17. Kokie vairuotojai, tokie ir keliai. Slepia mokesčius, kontrabandinį kurą perka, balsuoja už debilų valdžią, dar stebisi, kad ne patys dėl duobių ir yra kalti… :)

 18. Tai va originalai, gal pačiam būtų metas susimastyti, kad esi toks pat kaip visi, nes nemačiau nei vieno e46

 19. AndNotASingleFuckWasGivenThatDay

  “Dar pastebėjot, kad net Brazilijoje žmonės važinėja žymiai geresniais automobiliais, nei runkelių šventojoje žemėje? Gal pats laikas susimąstyti?” Apie ką susimąstyti? Ne visi tokie “protingi” kaip tu, kad uždirbtų krūvą pinigų ir nusipirktų prabangų bmw (tokį kaip tavo :DD). Kiekvienas bvažinėja pagal kišenę (aišku yra išimčių kur paskolas ima mašinom).

 20. orginalai tau taip niekada neišeis pavaryt. Kai kas nors žiema viduri nakties kai nera auto, su bmw slysta šonu tu šauki kad jie varguoliai atsilupeliai pažeidžia ket, o kai debelitas su savo pirdalu x2 viršija greiti važiuoja tarp auto kaip imbicilas tai čia tipo nieko, su šiuo straipsniu tik pasigirt norejei kad vat aš toki pat turiu, tik kad važiuot nemoku :(

 21. Aišku, kad atsilupėliai pažeidžia KET. :) Niekur neparašyta, kad nepažeidžia ar gerai važinėja ir šitam video, bet jis apie motociklą, o ne važinėjimo kultūrą.

  • senis šaltis

   Nelabai daug mačiau to motociklo tame vaizdo įraše. Tik vairas, veidrodėliai, ir greičio matuoklis. Pagrindinis akcentas tame video įraše, kaip tas žmogus važiavo tarp automobilių. Pačio paskutinė pastraipa:
   “Dar pastebėjot, kad net Brazilijoje žmonės važinėja žymiai geresniais automobiliais, nei runkelių šventojoje žemėje? Gal pats laikas susimąstyti?” – verčia susimąstyti “pačiu laiku” apie… Hmmm tai apie ką turime susimąstyti Justai? Kad blogą valdžią renkame, kad kontrabandinius degalus pilamės, kad duobes turime patys kibiriukais asfalto užpilti?
   Protingame straipsnyje, kad ir tokiame trumpame, sakinio pradžia neturi prieštarauti sakinio pabaigai. O autoriaus komentarai – juo labiau. Pagarbiai.

 22. Gan cia savo ta yamaha motoroleri reklamuot

 23. del sios priezasties motociklistus gaudyt ir saudyt. skiriamuju juostu nepaiso ir greiti virsija. automobilis uz tokius pazeidimus stabdomas ir baudos israsomos. seime buciau siulyciau istatymo pakeitima kad dvirates transporto priemones neleist i tuos pacius kelius kaip keturrates.

  • Ir su motociklais stabdo, nereikia lialia… Mane buvo sustabdę, kad be posūkio motorolerį vakare aplenkiau. Aišku policininkėliai jaunuoliai buvo, tai norėjo pamandravot :)

Palik komentarą

Komentavimo teisė topzone yra privilegija. Perskaityk komentarų taisykles.

XHTML: Leidžiami tag'ai: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>